פירוק והחלפת גגות רעפים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!

פירוק והחלפת גגות רעפיםגגות הרעפים מצויים בבתים רבים בישראל. הרעפים, שעשויים לרוב מחרס או מבטון, אינם רק אמצעי דקורטיבי ממעלה ראשונה.

מדובר גם על אמצעי יעיל מאוד להגנה מפני מזג האוויר, למשך שנים ארוכות. גגות מסוג זה נפוצים מאוד גם בבתים פרטיים (צמודי קרקע) וגם בבניה רוויה (רבי קומות).

במהלך השנים, גם גגות רעפים עמידים שנבנו בצורה הטובה ביותר, עוברים שינויים, בלאי, התרופפות וכן פגיעה בתשתית, בארגזי הרוח הנלווים וכיוצא באלו. במקרים אלה וכן כאשר רוצים להתחדש ולהפוך את מראה הגג לחדיש ואלגנטי יותר נזקקים לשירות של פירוק והחלפת גגות רעפים.

במאמר זה נראה מהי החשיבות של בחירה בחברה איכותית ומקצועית לביצוע עבודה כזאת. נראה מדוע בחירה בשירות בלתי מקצועי עלולה לעלות בסופו של דבר ביוקר רב ומה צריך לעשות במקרה שמדובר על גג המשולב עם אסבסט.

שירות עד הגג

יש המכנים את אנשי המקצוע המטפלים בשיפוץ גגות, בהחלפת רעפים ובהתקנות של ארגזי רוח ושירותים נוספים בשם גגנים. יש שפשוט מכנים את החברות הללו בשם חברות לפירוק והחלפת גגות. לא משנה באיזה שם משתמשים, הדבר החשוב יותר הוא לבחור בחברה המטפלת בפירוק והרכבת גגות רעפים בצורה מקצועית, ראויה ואמינה.

באופן ברור, חברה שלא תבצע עבודה מקצועית עשויה להביא למראה סופי פחות מוקפד. יתר על כן, חברה פחות רצינית עשויה להזניח מקרים שבהם העבודה דורשת לא רק החלפת רעפים אלא גם חיזוק תשתית ישנה ורעועה. על מנת להיות מרוצים עד הגג מהתוצאה הסופית, חשוב לדעת שחברה מומלצת, אמינה ומקצועית תדע לספק:

  • סוגים שונים של רעפים לבחירה – קיימים כיום רעפים צבועים, כאלה שעשויים מחומרים מוקשים ומחוזקים יותר, דגמים בגדלים שונים, עם עיטורים ועיצוב מיוחד ועוד.
  • בדיקה מקיפה של מצב הגג הנוכחי – בין היתר חשוב מאוד להקפיד על בדיקת שיפועים, מצב התשתית והקונסטרוקציה (ליסטים, לאטות) וכן הלאה. במידה ויש צורך בכך, חשוב לבצע חיזוקים שונים של היסודות של הגג ולבצע שיפוץ בהתאם למצב הקיים. במידה וצריך, אפשר לשלב תיקון או התקנה של ארגזי רוח, אשר שומרים על שלמות הגג והרעפים גם בעת רוחות חזקות.
  • התקנה איכותית – ביצוע מקצועי ומוקפד יודע לספק קונסטרוקציה מתאימה לצד הנחה מושלמת של הרעפים. ניקוי סביבת העבודה תוך כדי ביצוע וגם השארת סביבה נקיה ומסודרת עם גמר העבודה.
  • מחיר הוגן – חברה איכותית שעוסקת בפירוק והחלפת גגות רעפים לא תהיה, קרוב לוודאי הזולה ביותר. עם זאת, גם לא יהיה מדובר בחברה היקרה ביותר אלא בזו שמספקת תמורה הוגנת בעד שירות יעיל, איכותי ועמיד למשך שנים רבות.

יש לציין שבחירה בשירות פחות מקצועי ופחות איכותי עשויה לעלות בסופו של דבר ביוקר רב. גילוי של נזילות, עמידות נמוכה ואפילו נפילה של רעפים כעבור זמן לא רק מביצוע התיקון או ההחלפה הם רק חלק מהבעיות שנובעות מבחירה בספק שירות לא מקצועי או לא אמין.

אומרים שלום לאסבסט

עד היום ישנם לא מעט מבנים בישראל שבגגותיהם ישנה תכולה מסוימת של אסבסט. חומר זה, שהיה מצוי בשימוש רב בעבר נחשב למבודד טוב והוא שימש לא פעם גם בייצור של רעפים. במידה ומדובר על גג רעפים המכיל אסבסט או אפילו גג החשוד בתור שכזה, יש לפנות לנותן שירות שהוא קבלן מוסמך לעבודות אסבסט.

תחום זה מצריך רישוי מיוחד ויכולת ביצוע מיוחדת. רק פירוק ופינוי זהיר, תוך נקיטת אמצעים להגנה ולמניעת פיזור סיבים מסוכנים לאוויר יסייעו למנוע פגיעה בריאותית ויאפשרו התקנת גג חדש, עשוי מחומרים ידידותיים ובלתי מזיקים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!
Solarcell

צוות מומחים בעלי ניסיון בתכנון, התקנה והיכרות מעמיקה עם תהליכי הרגולציה בארץ. אנו עובדים בשקיפות ויושרה ומבטיחים לך יחס אישי וליווי מונגש לאורך הדרך. אם מעניין אותך לשמוע על הכנסה פאסיבית ועל המודלים הקיימים – אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי להכיר, לשמוע, להשמיע, להבין טוב יותר ולקבל החלטה שתיתן לך פתרון אופטימלי לצרכים שלך.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו דילוג לתוכן