מי יכול להתקין מערכת סולארית?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!

התקנה של מערכת סולארית על גבי גג המבנה יכולה להפוך אותו להיות מקור הכנסה נאה לכל דבר ועניין, לצד היתרונות האקולוגיים המובהקים שלה. מבחינהמי יכול להתקין מערכת סולארית? מעשית ניתן לבצע את ההתקנה ברוב המקרים, כל עוד הגג ותנאי הסביבה (למשל כמויות השמש) מאפשרים זאת. מה שחשוב לא פחות הוא שסבירות גבוהה שניתן יהיה לצאת לדרך אפילו מבלי שיש צורך בהיתר בנייה מצד הרשות המקומית הרלוונטית אשר בתחומיה ממוקם הנכס.

כך נעשית ההתקנה בפועל

יש לציין שבשנים האחרונות התקנת מערכות סולאריות הפכה לפשוטה יותר מאי פעם, כשגם המחירים נחשבים כיום לזולים באופן משמעותי בהשוואה לעבר. את ההתקנה של המערכות הלכה למעשה, עם זאת, חשוב לבצע על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתהליך ומנוסים בביצוע שלו. רצוי כמובן שהניסיון יהיה בהתקנה של מערכות דומות לאלה שמעוניינים להצטייד בהן, ובתנאים מגוונים ככל הניתן מבחינת מאפייני הסביבה, כמויות ההצללה וכן הלאה.

כיום ניתן למצוא חברות שונות בישראל המציעות את השירות הזה, כאשר בדרך כלל תהיינה אלה חברות אשר חולשות על התהליך מתחילתו ועד לסופו: החל מהתכנון הראשוני של המערכת הסולארית, דרך האספקה שלה בפועל ועד להתקנה במבנה הנתון. כל התהליך יכול להימשך כמה חודשים, ולכן מומלץ לצאת לדרך מוקדם ככל האפשר.

מה עם התחזוקה?

יש לציין שההתעסקות עם מערכת סולארית נדרשת גם לאחר ההתקנה שלה, אבל החדשות הטובות הן שמדובר בפעולות ניקיון ותחזוקה די בסיסיות. למרות שאת חלקן ניתן לבצע באופן עצמאי, רבים ימליצו לפנות לחברה מקצועית גם בהקשר הזה: כך אפשר יהיה להשלים את הפעולות הנדרשות על הצד הטוב, לחסוך בזמן ובמאמצים, וכמובן – להגדיל את הסיכויים לכך שהתחזוקה תתבצע ללא דופי ותקנה לכם את השקט הנפשי הדרוש.

 

מעניין אותכם לקבל מידע נוסף? יש לכם עוד שאלות?

התקשרו אלינו או השאירו פרטים בטופס שבאתר (גם מספר הטלפון שלנו מופיע בטופס) – ונציג מקצועי יחזור אליכם עם כל המידע הרלוונטי. אנחנו נוכל לתת לכם הכוונה ולסייע בידיכם לקבל החלטות, בין אם ברשותכם מבנה מסחרי (גג מעל 200 מ"ר), גג פרטי או גג של בית משותף בו יש לכם נכס משלכם. אל תהססו – אנחנו כאן לשירותכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!
Solarcell

צוות מומחים בעלי ניסיון בתכנון, התקנה והיכרות מעמיקה עם תהליכי הרגולציה בארץ. אנו עובדים בשקיפות ויושרה ומבטיחים לך יחס אישי וליווי מונגש לאורך הדרך. אם מעניין אותך לשמוע על הכנסה פאסיבית ועל המודלים הקיימים – אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי להכיר, לשמוע, להשמיע, להבין טוב יותר ולקבל החלטה שתיתן לך פתרון אופטימלי לצרכים שלך.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו דילוג לתוכן