אודות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!

אתר חשמל סולארי הוקם מתוך רצון להפיץ את תחום האנרגיה הסולארית בישראל. אנו מאמינים כי ייצור אנרגיה חלופית ומתחדשת, ללא תלות בנפט או במשאבים מוגבלים, הוא העתיד. במדינה כמו ישראל, כל אחד יכול לרתום את שעות השמש המרובות להן אנו זוכים, ולייצר בסופו של דבר אנרגיה נקייה, יעילה ומתקדמת.

הצוות המקצועי שעומד מאחורי האתר, מביא לכם את כל המידע הנדרש לקבלת החלטה ולהקמה של מערכת סולארית על הגג שבבעלותכם. לייעוץ והתאמת פתרון לכל גג, פרטי או מסחרי – התקשרו אלינו 072-2570471 ונחזור אליכם בהקדם.

הטבות מיוחדות לקבוצות רכישה – השאירו פרטים בטופס או התקשרו אלינו לשמוע למה כדאי להתארגן בקבוצה וכמה זה משתלם לכם: 072-2570471.

  • השקעה בגג סולארי כמינוף פיננסי בעל מאפייני סיכון נמוכים מאוד.
  • הלוואה של 100% מהסכום הנדרש לגג ביתי או מסחרי. מתאימה גם למי שאין בידיו סכום ראשוני להשקיע.
  • החזר ההלוואה מובטח על ידי חברת החשמל באמצעות תשלום על החשמל שמייצר הגג שלכם, ובתוך מספר שנים קצר (6-7).

באתר זה תוכלו למצוא את כל המידע המקצועי והמקיף אודות חשמל סולארי בפרט, ואנרגיה ירוקה ויעילה בכלל. כאן תינתן לכם האפשרות לעקוב אחר השלבים בהקמת מערכת אנרגיה סולארית, בבית או בעסק. אנו מעניקים ייעוץ ותשובות לגבי מבנה המערכת הסולארית (לוחות, פאנלים וקולטים), דרכי מימון שונות, חקיקות בתחום האנרגיה הסולארית ועצות תחזוקה חשובות.

www.solarcell.co.il מרכז את כל נושאי האנרגיה הסולארית בישראל. הוא מיועד לכל מי אשר מעוניין להקים מערכת סולארית בבית או בעסק ולהפיק חשמל זול ויעיל. מטרת האתר הינה להפוך אתכם מצרכני חשמל יקר ליצרנים, דבר שישתלם רבות לאורך השנים הבאות.

 כאן תוכלו למצוא מידע בנושאים הבאים…

חקיקה – היכן עומדת מדינת ישראל בתחום החקיקה בנושא אנרגיה סולארית?

אנרגיה ירוקה – דרכים נוספות להפקת אנרגיה ירוקה, בנייה ידידותית לסביבה ועוד.

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה באמצעות טופס יצירת הקשר ונעשה כל מאמץ לספק תשובה במועד הקצר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!
Solarcell

צוות מומחים בעלי ניסיון בתכנון, התקנה והיכרות מעמיקה עם תהליכי הרגולציה בארץ. אנו עובדים בשקיפות ויושרה ומבטיחים לך יחס אישי וליווי מונגש לאורך הדרך. אם מעניין אותך לשמוע על הכנסה פאסיבית ועל המודלים הקיימים – אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי להכיר, לשמוע, להשמיע, להבין טוב יותר ולקבל החלטה שתיתן לך פתרון אופטימלי לצרכים שלך.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו דילוג לתוכן