היתרי בניה ותקני רישוי למערכות סולאריות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!

החלטתם להקים מערכת חשמל סולארי על הגג שלכם. או שאתם עדיין מתלבטים ובודקים? כדאי לקרוא על התהליך שכבר אינו מורכב כפי שהיה בעבר וגם אינו יקר יחסית הכנסה הנובעת ממנו.

הנושא שמטריד רבים שפונים אלינו הוא ההיתרים וההתעסקות הצפויה להם מול חברת החשמל ובעיקר מול הרשויות השונות.

אם הגעתם לכאן יש לנו בשורות טובות עבורכם 

כדי להקים מערכת לייצור חשמל סולארי על הגג שלכם, בין אם גג פרטי ובין אם גג מסחרי – גג של מחסן, או סככה, חממה או חניון, או כל גג ששטחו מעל 200 מ"ר – יש צורך באישור בעלות על המבנה. טופס 4 או כל טופס המקביל לו ומוכיח כי הנכס בבעלותכם.

נסייג כי עבור מבנים שהוקמו ואושרו לפני 1967 ישנם טפסים אחרים אך הנושא ברור ומוסדר.

במידה והנושא הזה מסודר מבחינתכם, אין לכם יותר דאגות.

החברה המבצעת שאותה תבחרו ואשר תקים עבורכם את הגג הסולארי, תטפל בכל האישורים ובכל ההיתרים הנדרשים עבורכם. כפי שסיפרנו במאמר אחר באתר, המדינה שהתחייבה על היקף ייצור חשמל ממקורות אנרגיה מתחדשות, ביניהן חשמל סולארי, מעודדת ומעניקה תמריצים ובהחלט שאינה שמה מחסומים בפני הפרטים או העסקים המבקשים להקים גג סולארי. בעבר היו חסמים אך הם בוטלו ובשנים האחרונות ההליך פשוט ומהיר יחסית.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על:

גג סולארי במימון מלא

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!
Solarcell

צוות מומחים בעלי ניסיון בתכנון, התקנה והיכרות מעמיקה עם תהליכי הרגולציה בארץ. אנו עובדים בשקיפות ויושרה ומבטיחים לך יחס אישי וליווי מונגש לאורך הדרך. אם מעניין אותך לשמוע על הכנסה פאסיבית ועל המודלים הקיימים – אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי להכיר, לשמוע, להשמיע, להבין טוב יותר ולקבל החלטה שתיתן לך פתרון אופטימלי לצרכים שלך.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו דילוג לתוכן