אגו פאוור – המהפכה הירוקה של כלי הגינון החשמליים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!

המהפכה הסולארית חוסכת לישראלים רבים אלפי שקלים מדי שנה בצריכה החשמל, וזהו גם המקום לפרגן לעוד מגוון רחב של מותגים הפועלים לצריכת אנרגיה שקולה ונכונה באמצעים טכנולוגיים חדישים.

במאמר זה נספר לכם אודות חברת אגו פאוור ישראל המשווקת כלי גינון חשמליים נטענים. כיצד ומדוע מדובר במהפכה של ממש?

עד לא מזמן (וכן גם בימים אלו) נעשה שימוש בכלי גינון המבוססים על מנועי בנזין. כלים אלו אמנם הביאו עמם אמינות ויכולת פעולה ארוכה וממושכת, אך לצד זאת גם הצריכו תחזוקה לא מועטה, פלטו גזים מזהמים ורעילים והיוו מפגע רעש אימתני.

מותגים שונים ובראשם Ego Power, הביאו את הבשורה הירוקה וכאן נספר לכם אודות היתרונות הגלומים בכלים אלו המבוססים על סוללת ליתיום לטעינה מחודשת.

ללא זיהום אוויר

זיהום אוויר וחשיפה לאדים רעילים, אלו הם מן החסרונות הבולטים הקיימים בכלי הגינון מבוססי הבנזין.

בזכות הפתרון הירוק החשמלי, מדובר בכלים שאינם פולטים גזים רעילים כתוצאה מבערת הבנזין ובכך מסייעים לקידום איכות הסביבה ויתרה מזאת לבריאותם של העושים שימוש בכלים אלו.

ללא מפגע רעש

מנועי הבנזין הופכים את כלי הגינון הקלאסיים לרעשניים במיוחד. דבר זה בא לידי ביטוי בעיקר במפוחי עלים אשר הוצאו מחוץ לחוק ונאסרו לשימוש באזורים ציבוריים.

לעומתם, מפוחים המבוססים על מנועים חשמליים מביאים עמם שקט מופתי, וכך גם קיבלו התייחסות פרטנית כאשר חוקי העזר העירוניים בישראל מתירים את השימוש בהם.

ללא רטט

אם נמשיך בדוגמה הנסמכת על מפוחי העלים, הרי שמנוע 2 הפעימות שאפיין את מפוחי הבנזין הפך אותם לגורם משמעותי למחלות בקרב המשתמשים.

הרטט הרב שפעל על השרירים הוביל לכאבים ולעתים אף לחולי. השימוש בכלי גינון חשמליים מקל את העבודה ומביא עמו נוחיות מרבית וללא רטט עוצמתי.

ללא צורך בתחזוקה

החלפת שמנים, מילוי דלקים, שימוש בחלפים שונים ועוד; כל אלו מקומם בהיסטוריה שכן כיום עם כלי הגינון החשמליים, התחזוקה היחידה שישנה היא ניקוי כלי הגינון.

חשוב לציין כי הצורך בניקוי כלי הגינון החשמלי הוא רשות ומטעמים אסתטיים והיגייניים. אין כל צורך לנקות את המכשירים למען תחזוקתם ושימור פעילותם.

סוללה העוברת בין כלי לכלי – הפתרון של אגו פאוור

סוללת הליתיום של אגו פאוור מתאפיינת בעיצוב ייחודי שאף נרשם כפטנט בלעדי.

עיצוב זה מאפשר לאוורר ולקרר את הסוללה בעת השימוש. חימום יתר של סוללת ליתיום הוא מבין הגורמים הבולטים ביותר לפיחות ביעילותה.

לצד זאת, כדאי לדעת כי את הסוללה ניתן לנייד בין כל כלי הגינון; ממכסחת דשא אל חרמש, ממפוח חשמלי אל מסור.

למידע נוסף על הסוללה וכן להתייעצות עם מומחה מטעם אגו פאוור, בקרו באתר וקבלו פרטיום נוספים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!
Solarcell

צוות מומחים בעלי ניסיון בתכנון, התקנה והיכרות מעמיקה עם תהליכי הרגולציה בארץ. אנו עובדים בשקיפות ויושרה ומבטיחים לך יחס אישי וליווי מונגש לאורך הדרך. אם מעניין אותך לשמוע על הכנסה פאסיבית ועל המודלים הקיימים – אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי להכיר, לשמוע, להשמיע, להבין טוב יותר ולקבל החלטה שתיתן לך פתרון אופטימלי לצרכים שלך.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו דילוג לתוכן