פאנלים סולאריים לבית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!

יותר ויותר אנשים מבינים שאנרגיית השמש שיש לנו כאן בישראל בשפע יכולה להוות עבורם מקור לחיסכון כספי משמעותי. בעידן בו מחירי החשמל נמצאים במגמת עלייה מתמדת וכולנו מרגישים את זה על הכיס בנוסף לעליות מחירים נוספות, האפשרות לייצר חשמל באופן עצמאי קורצת לעוד ועוד אנשים, בעיקר כי היא פשוטה למדי, ובטווח הרחוק משתלמת במיוחד ואפילו יכולה להוות מקור הכנסה נוסף וקטן. אז אילו מכשירי חשמל נוכל להדליק באמצעות הפאנלים הסולאריים על הגג באופן שוטף וכיצד הדבר חוסך בהוצאות החשמל בפועל? כדאי להמשיך לקרוא. 

כיצד חוסכים בהוצאות החשמל בזכות הרכבת פאנלים סולאריים בבית? 

יש לכם גג גדול שפונה אל השמש רוב שעות היום? יש לכם אפשרות לחסוך לא מעט כסף בזכותו. כיום קיימים פאנלים סולאריים המתאימים לבית הפרטי ובהתאם לכמות הפאנלים אותם תבחרו להתקין על הגג מבחינת גודלו – כך תוכלו להפיק את כמות החשמל הנדרשת לכם בבית. אמנם מדובר תחילה על השקעה כספית, ולעיתים אף יהיו חברות ותמיכות שיסייעו לעשות זאת באמצעות הסדרים נוחים כדי לעודד את התקנת המערכת הסולארית, אך בדרך כלל בתוך ארבע עד חמש שנים ניתן יהיה להחזיר את ההשקעה עבור ההתקנה. יחד עם החזר ההשקעה, ניתן ליהנות כבר בשלבים הראשונים מצריכת חשמל שמורידה משמעותית מההוצאות היומיומיות של החשמל בבית. עם מחירי החשמל של היום, מדובר בחיסכון משמעותי של כמה מאות שקלים לחודש לפחות. 

אילו מכשירי חשמל ניתן להפעיל בשוטף ע"י אנרגיה סולארית ללא חשש?

ניתן לעשות שימוש בכל מכשירי החשמל בבית באופן רגיל עם המערכת הסולארית, ניתן להפעיל באמצעותה כל מכשיר חשמל, החל ממייבש, טלוויזיה, מזגנים, מערכת אזעקה ומקרר ומוצרי חשמל במטבח. ומה קורה בימים בהם אין שמש? למערכת יש ממיר שהופך את אנרגיית השמש לחשמל בו אנחנו משתמשים, המערכת גם יודעת באמצעות מערכת בקרה לשלוט בזרם ולנתב אותו באופן יעיל, כך שהשימוש בו הוא מקסימלי. 

חלק מהחשמל הולך לשימוש הבית, והרזרבה נשמרת בסוללה אותה מתקינים במערכת, או שניתן להעביר אותה לחברת החשמל עם הסדר כספי למכירת החשמל העודף. בסופו של דבר המערכת קודם עושה שימוש ביתי בחשמל המופק ורק לאחר מכן מקזזת את החשמל העודף למכירה, כך שאתם גם חוסכים וגם עושים כסף. עם זאת, אם אין מספיק חשמל מהמערכת הסולארית – המערכת עדיין מחוברת לחברת החשמל, ובאמצעותה קיזוז ושימוש מכשירי החשמל תמיד ממשיכים לפעול. 

מהם החסרונות במעבר לאנרגיה סולארית מלאה במקום חשמל?

קשה מאוד למצוא חסרונות למעבר למערכת סולארית, שכן היא חסכונית, ירוקה, והיא גם יכולה להוות כלי לרווח כספי. יש מי שבוחרים לעבור לשימוש באנרגיה סולארית בלעדית, ובמצבים כאלה יש לקחת בחשבון שלא ניתן יהיה לעשות שימוש במכשירי חשמל או במסגרת מעלון ביתי או כל מכשיר חשמל שצורך הרבה חשמל בימים בהם אין הרבה שמש. יש לקחת נושא זה בחשבון ולחשוב על חיבור חלקי ומשלים כדי להבטיח שבבית תמיד יהיה חשמל, במיוחד עבור אלה שלא יכולים להסתדר בלעדיו. נושאים אלה יש לקחת בחשבון לפני ההתקנה, וכדאי מאוד להתייעץ עם בעלי המקצוע המתמחים בתחום זה לגבי כל צרכי בני המשפחה. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו!
Solarcell

צוות מומחים בעלי ניסיון בתכנון, התקנה והיכרות מעמיקה עם תהליכי הרגולציה בארץ. אנו עובדים בשקיפות ויושרה ומבטיחים לך יחס אישי וליווי מונגש לאורך הדרך. אם מעניין אותך לשמוע על הכנסה פאסיבית ועל המודלים הקיימים – אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כדי להכיר, לשמוע, להשמיע, להבין טוב יותר ולקבל החלטה שתיתן לך פתרון אופטימלי לצרכים שלך.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו דילוג לתוכן